O nas

o nas

Firma Zoye to ekskluzywne rękodzieło. Powstała z myślą o wszystkich tych, którzy cenią naturalność, piękno, indywidualizm i wyjątkową jakość. Zoye ma dla Państwa unikalne produkty z lnu: pościel, narzuty na łóżko, oryginalną bieliznę nocną i inne artykuły użytkowe i wyposażenia wnętrz. Każdy z oferowanych przez nas produktów cechuje autorskie wzornictwo.
Współpracujemy z artystami, którzy w swoich wyrobach zachowali stare, zapomniane metody szycia, haftu czy produkcji pięknych przedmiotów traktującymi każde swoje dzieło indywidualnie.Tkaniny, z których wykonywane są nasze produkty pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców. Szyjemy z lnu najwyższej jakości. Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany. Nie stosujemy overlocka, lecz wracamy do sposobów szycia naszych babć i prababć. Stąd każdy szew zewnętrzny i wewnętrzny jest podwójny i zakryty. Uniemożliwia on prucie się tkaniny podczas użytku i prania.
W szyciu pościeli stosujemy stare metody takie jak: obciągane guziki, zakładki, troki tak, aby ciało nie miało styczności z żadnym sztucznym elementem.Poznając metody szycia sprzed stu i więcej lat, podziwiając kunszt i wagę, jaką przywiązywano do tworzenia rzeczy niebanalnych, chcemy kontynuować dla Państwa tę tradycję. Szyjąc unikatowe produkty przedłużamy ich historię. Nie chcemy by była ona zamknięta w muzeach czy na starych fotografiach.

Zoye jest „szyta na miarę”, z najlepszą intencją dla wszystkich, którzy kochają i cenią len tak, jak my.

Zapraszamy do świata ZOYE